Privātuma politika

Glow-Sticks.LV privātuma politika

Šis ir automātiskais tulkojums
Oriģināls ir lietuviešu valodā

1. Reģistrējoties mūsu tiešsaistes veikalā Glow-Sticks.LV, jūs piekrītat, ka, pārvaldot tiešsaistes veikalu Glow-Sticks.LV, lai novērstu servera traucējumus, apmeklētāja identificēšanai mēs varam izmantot apmeklētāju datoru IP adreses. Mēs izmantojam arī sīkdatnes, kas ļauj mums sniegt mūsu apmeklētāju interesēm pielāgotu saturu un saglabāt sīkfailu vēsturi.

Sīkfaili ir mazi faili, kurus jūsu datorā nosūta un saglabā jūsu apmeklētās vietnes. Sīkfaili tiek saglabāti jūsu pārlūkprogrammas failu direktorijā. Sīkdatnes tiek plaši izmantotas, lai uzlabotu vietnes veiktspēju, uzlabotu lietotāju pieredzi, ļaujot “atcerēties” sevi un savus individuālos iestatījumus un sniegt informāciju vietņu īpašniekiem.

Tāpat kā daudzi citi uzņēmumi, mēs savā vietnē izmantojam sīkdatnes. Šīs sīkdatnes var mums pateikt, vai jūs jau esat apmeklējis mūsu vietni, vai šī ir jūsu pirmā vizīte un kādus materiālus jūs apskatījāt mūsu vietnē. Sīkdatnes, kuras mēs izmantojam, neuzglabā nekādu personisku informāciju par jums un neļauj mums ar jums sazināties; Turklāt viņi no jūsu datora nesaņem nekādus datus. Jums arī jāzina, ka mēs apkopojam noteiktus datus par mūsu tīmekļa vietnes izmantošanu, piemēram, noteiktu vietnes daļu apmeklētāju skaitu un apmeklējumu biežumu. Šie dati ir paredzēti tikai vispārīgai lietošanai un nesatur personisku informāciju.

Interneta veikals Glow-Sticks.LV izmanto gan nepieciešamās sīkdatnes (kas vietni darbina vai atvieglo tās lietošanu), piemēram, filtrēšanas iespējas vai lietotājvārda atcerēšanos, gan analītiskās sīkdatnes. Analytics sīkfaili reģistrēšanai tiek izmantoti Google Analytics sīkfaili. Tie tiek ierakstīti, izmantojot Google Analytics - Google, Inc. (“Google”) ir tīmekļa analīzes pakalpojums, kas palīdz analizēt šīs vietnes izmantošanu. Iepriekš minētie analītiskie sīkfaili ļauj mums atpazīt un saskaitīt apmeklētāju skaitu, lai redzētu, kā apmeklētāji pārvietojas vietnē tās lietošanas laikā. Tas viss palīdz mums uzlabot mūsu vietnes veiktspēju. Google pārsūtīs un glabās informāciju par šīs vietnes izmantošanu, kas iegūta, izmantojot sīkfailus - informāciju par standarta lietotāja iestatījumiem un informāciju par anonīma apmeklētāja rīcību. Glow-Sticks.LV neizmanto un nenodod trešajām personām statistiskās analīzes rīku, lai izsekotu vai apkopotu informāciju, kas identificē šīs vietnes apmeklētājus. Google var nodot Google Analytics apkopoto informāciju trešajām personām, ja to pieprasa likums vai ja šīs trešās puses apstrādā informāciju Google vārdā.

2. Interneta veikals Glow-Sticks.LV apkopo un apstrādā šādus personas datus, kurus jūs sniedzat mums, reģistrējoties un / vai pasūtot preces vietnē Glow-Sticks.LV vai pasūtot preces citā veidā: vārds, uzvārds, adrese, e-pasta adrese, tālruņa numurs, informācija par piegādi, šādi dati par produktu un pasūtījumu, rēķinu numuri, maksājuma rekvizīti, piekrišana un nepiekrišana personas datu apstrādei tiešā mārketinga nolūkos, paroles, visi citi dati, kurus jūs sniedzat papildus savai iniciatīvai, kad re preču reģistrēšana un / vai pasūtīšana vai pasūtījumu pārvaldīšana. Iesniedzot personisko informāciju, jūs piekrītat un atļaujat šīs informācijas un datu izmantošanu un apstrādi, sniedzot mums informāciju, lai sazinātos ar jums uzņēmējdarbības vai iekšējās statistikas iegūšanai. Parole klienta ievadīšanai tiešsaistes veikala Glow-Sticks.LV personīgajā kontā tiek ievadīta tikai īpašā formā, tiek glabāta šifrētā datu bāzē, un jūs esat atbildīgs par tās konfidencialitātes saglabāšanu un apņematies to nenodot trešajām personām.

Glow-Sticks.LV tiešsaistes veikals apstrādā jūsu iepriekš minētos personas datus, lai: apstrādātu un administrētu pasūtījumus, identificētu klientus informācijas sistēmās, reģistrētos tīmekļa vietnē un pieteiktos savā kontā; sazināsimies ar jums par jūsu līgumsaistību izpildi tiešā mārketinga nolūkos (ar iepriekšēju datu subjektu piekrišanu).

Interneta veikala Glow-Sticks.LV personas dati tiek glabāti Tirdzniecības sistēmā 5 (piecus) kalendāros gadus no pēdējā derīgā rīkojuma datuma vai no reģistrācijas datuma, ja pasūtījumu nav. Pēc šī bezdarbības perioda personas dati un klienta pasūtījumu dati tiek izdzēsti no datu bāzes, un jauni pasūtījumi būs jāpārreģistrē.

Apkopotie dati par interneta veikala Glow-Sticks.LV apmeklētājiem un viņu pasūtījumiem ir aizsargāti pret nozaudēšanu, neatļautu izmantošanu un tiek apstrādāti saskaņā ar Lietuvas Republikas likumu par personas datu tiesisko aizsardzību. Apmeklētāja personas datus var izmantot tikai tad, ja mums ir jāsazinās ar viņu. Apmeklētāju e-pasta adreses tiešā mārketinga nolūkos var izmantot tikai tad, ja klienti ir reģistrējušies paši un apstiprinājuši vēlmi saņemt reklāmas informāciju.

Lai tiešsaistes veikalā Glow-Sticks.LV piekļūtu informācijai par jums un pasūtījumiem, piesakieties savā kontā un atlasiet “Klienta dati” un “Pasūtījumu vēsture”. Tāpat, ja nav tiešsaistē pārbaudītas informācijas par jums, kuru mēs glabājam, kā paredzēts 25. sadaļā (Lietuvas Republikas personas datu tiesiskās aizsardzības likums), subjektam, kas pārzinim vai apstrādātājam nodrošina personu apliecinošu dokumentu, ir tiesības saņemt informāciju no kādiem avotiem un kādi personas dati tiek savākti, kādiem nolūkiem tie tiek apstrādāti, kam tie tiek sniegti. Pēc pieprasījuma saņemšanas no datu subjekta, lai apstrādātu viņa personas datus, pārzinim ir jāatbild uz jautājumu, vai ar to saistītie personas dati tiek apstrādāti, un jāsniedz datu subjektam pieprasītie dati ne vēlāk kā 30 kalendāro dienu laikā no dienas, kad datu subjekts pieprasījis. Pēc datu subjekta pieprasījuma šādus datus sniedz rakstiski. Šādus datus datu subjektam sniedz bez maksas vienreiz kalendārā gada laikā.

Ja jums ir pilnībā jāatsakās no konta un pasūtījumu vēstures vietnē Glow-Sticks.LV, lūdzu, paziņojiet mums, sazinoties ar mums uz zemāk esošo e-pasta adresi vai personīgi sazinoties ar mums pa zemāk norādītajiem tālruņu numuriem.

Ja jums ir kādi jautājumi par privātuma politiku un personas datu aizsardzību interneta veikalā Glow-Sticks.LV, lūdzu, sazinieties ar mums pa e-pastu. E-pasts: info@glow-sticks.lv vai zvaniet pa tel. +370 67221144; +370 63614112

Glow-Sticks.LV privatumo politika

1. Registruodamiesi mūsų el.parduotuvėje Glow-Sticks.LV Jūs sutinkate, kad tvarkant el.parduotuvę Glow-Sticks.LV, fiksuojant sutrikimus serverio darbe, identifikuojant lankytoją, galime naudoti lankytojų kompiuterių IP adresus. Taip pat naudojame „slapukus“ (angl. „cookies“), kas leidžia pateikti lankytojų interesams specialiai pritaikytą turinį ir išsaugoti parinkčių istoriją.

Slapukai – tai maži failai, kuriuos siunčia ir Jūsų kompiuteryje išsaugo svetainės, kuriose Jūs lankotės. Slapukai išsaugomi Jūsų naršyklės failų kataloge. Slapukai plačiai naudojami tam, kad interneto svetainės veiktų arba veiktų efektyviau, pagerintų Jūsų, kaip vartotojo, patirtį leisdamas „įsiminti“ Jus ir Jūsų individualius nustatymus, ir siekiant suteikti informacijos svetainės savininkams.

Kaip ir daugelis kitų bendrovių, mes savo interneto tinklalapyje naudojame slapukų (cookies) technologiją. Šie slapukai gali mums parodyti, ar jau esate lankęsi mūsų tinklalapyje, ar tai yra jūsų pirmas apsilankymas ir kokią medžiagą žiūrėjote mūsų tinklalapyje. Mūsų naudojami slapukai nekaupia jokios jūsų asmenį identifikuojančios informacijos ir nesuteikia mums galimybių su jumis susisiekti; be to, jie neišgauna jokių duomenų iš jūsų kompiuterio. Turėtumėte žinoti ir tai, kad mes renkame tam tikrus duomenis apie mūsų tinklalapio naudojimą, pavyzdžiui, tam tikrų tinklalapio dalių lankytojų skaičių ir apsilankymo dažnumą. Šie duomenys naudojami tik bendrai, jie neturi jokios asmenį identifikuoti leidžiančios informacijos.

El.parduotuvė Glow-Sticks.LV naudoja tiek būtinuosius (svetainės veikimą užtikrinančius ar naudojimąsi ja palengvinančius) slapukus, tokius kaip filtravimo nustatymų ar prisijungimo prisiminimo, tiek ir analitinius slapukus. Iš analitinių slapukų naudojami „Google Analytics“ įrašomieji slapukai. Jie įrašomi naudojantis „Google Analytics“ – Google, Inc. (toliau – Google) teikiama žiniatinklio analizės paslauga, kuri padeda išanalizuoti, kaip naudojamasi šia interneto svetaine. Minėti analitiniai slapukai leidžia mums atpažinti ir suskaičiuoti lankytojų skaičių, pamatyti, kaip lankytojai juda svetainėje jos naudojimosi metu. Visa tai mums padeda tobulinti svetainės veikimą. Slapukų gauta informacija apie Jūsų naudojimąsi šia interneto svetaine – standartinė vartotojų nustatymų informacija ir anoniminė informacija apie lankytojo elgesį – bus perduota ir saugoma Google. El.parduotuvė Glow-Sticks.LV nenaudoja ir jokiai trečiajai šaliai neperduoda statistinės analizės priemonės tam, kad atsektų ar rinktų bet kokią informaciją, leidžiančią nustatyti šios svetainės lankytojų tapatybę. Google gali perduoti „Google Analytics“ surinktą informaciją trečiosioms šalims, kai to reikalaujama pagal įstatymą arba kai tos trečiosios šalys tvarko informaciją Google vardu.

2. El.parduotuvės Glow-Sticks.LV renka ir toliau tvarko šiuos Jūsų asmens duomenis, kuriuos Jūs patys pateikiate, registruodamiesi ir (ar) užsakydami prekes el.parduotuvėje Glow-Sticks.LV arba užsisakydami prekes kitu būdu: vardas, pavardė, adresas, el. pašto adresas, telefono nr., duomenys, susiję su prekių pristatymu, pvz., prekė ir jos užsakymo detalės, sąskaitų numeriai, sąskaitų išrašymas, mokėjimų detalės, informacija apie sutikimą ir nesutikimą dėl asmens duomenų tvarkymo tiesioginės rinkodaros tikslais, slaptažodžiai, bet kokie kiti duomenys, kuriuos Jūs pateikiate papildomai savo iniciatyva, registruodamiesi ir (ar) užsakydami prekes ar valdydami užsakymus. Pateikdami asmeninę informaciją, Jūs sutinkate ir leidžiate naudoti ir tvarkyti šią informaciją ir duomenis pateikiant Jums informaciją, norint susisiekti su Jumis verslo reikalais ar vidinei statistikai tvarkyti. Kliento prisijungimo į el.parduotuvės Glow-Sticks.LV asmeninę paskyrą slaptažodis įvedamas tik specialioje formoje, saugomas užkoduotas duomenų bazėje ir Jūs patys atsakingi už jo slaptumo išsaugojimą bei įsipareigojate neperduoti tretiems asmenims.

El.parduotuvė Glow-Sticks.LV tvarko aukščiau nurodytus Jūsų asmens duomenis šiais duomenų tvarkymo tikslais: užsakymų apdorojimui ir administravimui, Bendrovės klientų identifikavimui Bendrovės informacinėse sistemose, registruojantis Svetainėje bei prisijungiant prie savo paskyros, su prekių užsakymu susijusių buhalterinių dokumentų tvarkymui, susisiekimui su Jumis dėl sutartinių įsipareigojimų vykdymo, tiesioginės rinkodaros tikslais (tik turint duomenų subjektų išankstinius sutikimus).

El.parduotuvės Glow-Sticks.LV klientų asmens duomenys el. prekybos sistemoje saugomi 5 (penkerius) kalendorinius metus nuo paskutinio aktyvaus užsakymo pateikimo arba nuo registracijos dienos, jei nebuvo pateikta jokių užsakymų. Praėjus šiam neaktyvumo laikotarpiui, kliento asmens ir užsakymų duomenys pašalinami iš duomenų bazės ir norint pateikti naujus užsakymus reikės užsiregistruoti iš naujo.

Apie el.parduotuvės Glow-Sticks.LV apie lankytojus ir jų užsakymus surinkti duomenys yra saugomi nuo praradimo, neleistino naudojimo, tvarkomi laikantis LR asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymo. Lankytojo asmeniniai duomenys gali būti panaudoti tik tuo atveju, jei mums reikėtų su juo susisiekti. Lankytojų el. pašto adresai gali būti naudojami tiesioginės rinkodaros tikslais, tik tuo atveju, jei klientai patys užsiregistruoja ir patvirtina pageidavimą gauti reklaminę informacija.

Norint susipažinti su el.parduotuvės Glow-Sticks.LV duomenų bazėje kaupiama informacija apie Jus ir Jūsų užsakymus, prašome prisijungti prie savo paskyros ir pasirinkti punktus „kliento duomenys“ bei „užsakymų istorija“. Taip pat, nesant galimybės patiems pasitikrinti internetu mūsų turimos informacijos apie Jus, kaip nustato ADATĮ 25 straipsnis, duomenų subjektas, pateikdamas duomenų valdytojui ar duomenų tvarkytojui asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą, turi teisę gauti informaciją, iš kokių šaltinių ir kokie jo asmens duomenys surinkti, kokiu tikslu jie tvarkomi, kam teikiami. Duomenų valdytojas, gavęs duomenų subjekto paklausimą dėl jo asmens duomenų tvarkymo, privalo atsakyti, ar su juo susiję asmens duomenys yra tvarkomi, ir pateikti duomenų subjektui prašomus duomenis ne vėliau kaip per 30 kalendorinių dienų nuo duomenų subjekto kreipimosi dienos. Duomenų subjekto prašymu tokie duomenys turi būti pateikiami raštu. Neatlygintinai tokius duomenis duomenų valdytojas teikia duomenų subjektui kartą per kalendorinius metus.

Esant būtinybei visiškai panaikinti savo paskyrą ir užsakymų istoriją el.parduotuvėje Glow-Sticks.LV, prašome apie tai informuoti nurodytu kontaktuose el.pašto adresu arba kreiptis asmeniškai, sutarus dėl susitikimo nurodytais tel. numeriais.

Jei iškilo klausimų dėl privatumo ir asmens duomenų apsaugos politikos el.parduotuvėje Glow-Sticks.LV, maloniai prašome susisiekti el. paštu: info@glow-sticks.lv arba skambinti tel. Nr. +370 67221144; +370 63614112


Piekrītu

Šajā lapā tiek izmantotas sīkdatnes (cookies). Izmantojot lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Lai iegūtu vairāk informācijas..